Наша історія

У 1998 році в історичному районі Одеси - на Молдаванці зародилася невеличка хлібопекарня, де була випечена перша партія хліба, яка становила 300 буханців. Смачний запашний хліб одразу припав до смаку одеситам. Спочатку асортимент становив всього 4 найменування, до кінця року у нас вже було 15 різновидів хліба та 6 булочок.
З 2003 року "Нове Діло" стає хлібозаводом, вибудовується нова будівля, закуповуються потужні печі, тістомісильне обладнання, сучасні пакувальні лінії, завдяки чому асортимент продукції значно збільшується.
У 2007 та 2008 роках наше підприємство перемагає у конкурсі "Кращий підприємець міста Одеси".
У 2008 та 2009 роках продукцію «Нове Діло» відзначено на конкурсі "100 кращих товарів України".

Протягом 25 років ми постійно модернізуємо своє підприємство, наше обладнання відповідає Європейським стандартам.


Продукція ТМ «Нове Діло» користується великим попитом і представлена ​​у більшості магазинів міста Одеса, а також в області у містах: Чорноморськ, Південне, Овідіопіль, Білгород-Дністровський.


Хлібозавод «Новое Діло» - це не лише потужний сучасний хлібозавод, а й дружній колектив професіоналів своєї справи.

Переваги
Чому саме ми?
Сировина
Ми завжди раді підтримати вітчизняного виробника, використовуємо тільки високоякісну натуральну сировину. Перш, ніж потрапити на склад, вона перевіряється і випікається пробна партія товару. Неякісна сировина повертається постачальнику. У складі наших начинок використовуються натуральні фрукти, ягоди та овочі.

Якість
Наші вироби - це не просто звичайна продукція, а хліб і булочки, які виготовляються за особливим рецептом. З самого початку існування хлібозаводу головною місією компанії стало не масове виробництво продукції, а забезпечення її високої якості. Всі рецепти, які розроблені нашими технологами, унікальні у своєму роді і максимально наближені до домашнього приготування хліба, а завдякисучасному обладнанню та ретельному вимішуванню тіста, наша продукція виходить пишною та м'якою.
Асортимент
Наш асортимент складається з 60+ видів хлібобулочних виробів, включаючи пшеничний, пшенично-житній хліб, бутербродні булочки для хот-догів та гамбургерів, здобні булочки, пиріжки та бублики. Важливе місце в нашому асортименті займають бездріжджовий хмільний хліб і заварний житній хліб з родзинками, насінням соняшника та льоном, які мають багато корисних властивостей. Також ми печемо найсмачніший Тостовий хліб у місті.

В 2017 році на підприємстві впроважено

систему управління безпечністю харчових продуктів

НАССР (ДСТУ ISO 22000)

Залишити відгук
Допоможіть нам стати краще!
Тут Ви можете залишити свій відгук про нашу компанію
Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності
Made on
Tilda